forex trading logo

poniedziałek, 15 kwietnia 2024 11:27

II Ogólnopolski Turniej Karate - Besuto Cup

W dniu 13 kwietnia 2024 r. młodsi zawodnicy Klubu YAMABUSHI wzięli udział w II Ogólnopolskim Turnieju Karate - BESUTO CUP, który odbył się w Witkowie k. Gniezna. W zawodanxh udział wzięło ponad 400 zawodników. Dzięki zdobytym 23 medalom (5 złotych, 8 srebrnych i 10 brązowych) Klub YAMABUSHI zajmuje 5 miejsce w klasyfikacji generalnej na 37 polskich klubów biorących udział w turnieju.

Medaliści to:

Złoto

  • Jan Kalinowski, Maciej Kiec, Jan Mikołajczak- kata drużynowe chłopców U10;
  • Emilia Czerwonka- kata indywidualne dziewcząt U8;
  • Kacper Kamiński- kumite indywidualne chłopców U14 (-50 kg);
  • Alicja Bieńkowska- kumite indywidualne dziewcząt U10 (-25 kg)
  • Emilia Czerwonka- kumite indywidualne dziewcząt U8 (-25 kg)

Srebro 

  • Jan Kalinowski- kata indywidualne chłopców U10;
  • Alicja Bieńkowska, Emila Czerwonka, Paulina Semczuk- kata drużynowe dziewcząt U10;
  • Emilia Czerwonka- kata indywidualne dziewcząt U10;
  • Maciej Kiec- kumite indywidualne chłopców U10 (+35 kg);
  • Jan Kalinowski- kumite indywidualne chłopców U10 (-30 kg);
  • Jakub Cender- kumite indywidualne chłopców U12 (+45 kg);
  • Emilia Czerwonka- kumite indywidualne dziewcząt U10 (-25 kg);
  • Paulina Semczuk- kumite indywidualne dziewcząt U8 (+25 kg)

Brąz

  • Jan Mikołajczak- kata indywidualne chłopców U10;
  • Mateusz Ostrowski- kata indywidualne chłopców U14;
  • Paulina Semczuk- kata indywidualne dziewcząt U8;
  • Wiktor Trybuła-kumite indywidualne chłopców U12 (+35 kg);
  • Gracjan Weckwerth-kumite indywidualne chłopców (+55 kg);
  • Wiktor Trybuła- kumite indywidualne chłopców U14 (-55 kg);
  • Borys Kołata- kumite indywidualne chłopców U14 (-55 kg);
  • Wiktor Stankiewicz - kumite indywidualne kadetów (-52 kg);
  • Margaryta Shevchuk- kumite indywidualne dziewcząt U10 (+35 kg);
  • Zuzanna Krawczyk - kumite fantom dziewcząt U12.

Tuż za podium znaleźli się:

  • Mateusz Ostrowski- V m kata U16
  • Alicja Bieńkowska- V m kata dziewcząt U10,
  • Filip Kołodziejski- V m kata pierwszy krok
  • Aleksander Krawczyk -V m kata pierwszy krok 6 lat i mlodsi;
  • Weronika Tucholska - V m kata pierwszy krok 8 lat,
  • Miłosz Baran - V m kihon pierwszy krok 8 lat,
  • Igor Wdowiak- V m kumite chłopców U10 (-30 kg),
  • Jan Kalinowski- V m kumite chłopców U10 (-30 kg),
  • Wiktor Stankiewicz- V m kumite chłopców U14 (-55 kg),
  • Julia Grzybowska - V m kumite fantom dziewcząt U10,
  • Pola Barłóg - V m kumite fantom dziewcząt U12,
  • Oliwia Halada - V m kumite fantom dziewcząt U12.

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

  • MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski
  • Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem
  • Budren - Krzysztof Reniewski
  • DFDS Logistics Polska Sp z oo
  • HYDRAFBUD Sp z oo - Rafał Mróz
  • Restauracja Kami
  • PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak
  • oraz samorządy:
  • - Gmina Osielsko - Wójt Wojciech Sypniewski
  • https://www.facebook.com/OsielskoGmina
  • - Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała
  • https://www.facebook.com/gminanaklo
  • - Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski
  • https://www.facebook.com/gminaswiecie
  • - Oksir Świecie Dział Sportu
  • - Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku
  • - GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant
 

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
896822
DzisiajDzisiaj57
W tym tygodniuW tym tygodniu749
W tym miesiącuW tym miesiącu7806
WszystkieWszystkie896822
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.