forex trading logo

niedziela, 25 października 2015 10:53

Mistrzostwa Polski w Karate WKF - 2015

W dniu 24 października 2015 r. w Pleszewie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców U21 w Karate WKF. W mistrzostwach wzięło udział ponad 380 zawodników z 51 polskich Klubów Karate, w tym skromna, czteroosobowa reprezentacja Klubu "YAMABUSHI". W zawodach tych rewelacyjnie spisał Bartek Kleniewski, który nie miał sobie równych, wygrywając w tym dniu wszystkie swoje walki zdobył złoty medal i tytuł MISTRZA POLSKI w kategorii kumite indywidualne juniorów młodszych (-57 kg). Wynik tym bardziej imponujący, gdyż była to jedna z największych konkurencji podczas Mistrzostw Polski.

Dobrze spisali się również pozostali zawodnicy Klubu, dla których był to pierwszy start w zawodach tej rangi - Michał Rosiński zajął V miejsce w kategorii kumite indywidualne juniorów (+ 76 kg), a Jakub Lewandowski, Fabian Świczerewski, Bartek Kleniewski zajęli VII miejsce w kategorii kumite drużynowe juniorów młodszych.

Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników.